Hořické trubičky STRIX Hořice s. r. o.

+420 493 621 278 https://strixhorice.cz/ info@strixhorice.cz
Erbenova 26 , Hořice 50801 (mapa)

Společnost STRIX Hořice s.r.o. pro vás vyrábí tradiční oplatkové trubičky již od roku 2002, kdy došlo k transformaci firmy Luděk Dlouhý – STRIX působící na trhu od roku 1992.

Firma je držitelem chráněného zeměpisného označení EU, které dokládá původ výrobku. Znamená to, že produkt je vyroben dle specifikace, tj. ze surovin, které do Hořické trubičky historicky patří, se zachováním stanovených výrobních postupů.

Na obalech najdete logo sovy, symbolu moudrosti. Rádi bychom, abyste po koupi našich produktů cítili alespoň kousek moudra vašeho dobrého výběru a byli s těmito tradičními produkty spokojeni. A na vysvětlenou, STRIX znamená latinským názvem puštík, proto se stal malovaný obrázek sovy patronem společnosti.

Firemní prodejna se nachází velice příhodně u nejkrásnější částí města - pod Vrchem Sv. Gotharda. A kromě velkého výběru Hořických trubiček tu dostanete výbornou kávu, kofolu a jiné sladké drobnosti, které ocení zejména děti. Před cukrárnou je posezení kryté pergolou a proto je právě toto místo vítaným odpočinkovým místem na prohlídkovém okruhu městem. Navazuje zde totiž cyklostezka vedoucí na koupaliště Dachova. Místní sem chodí na točenou zmrzlinu. Cukrárna disponuje bezbariérovým vstupem a WC.

Firma je zapojena do projektu Karta návštěvníka.

Otevírací doba:

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00 hod.

sobota - neděle: 13:00 - 19:00 hod.